خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / کی روش می خواهد در کانون توجهات باشد/ خط زدن سیدجلال و وریا بر اردوی تیم تاثیر می‌گذارد

کی روش می خواهد در کانون توجهات باشد/ خط زدن سیدجلال و وریا بر اردوی تیم تاثیر می‌گذارد

پرسپولیس نیوز : «رحمان رضایی» مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است «کارلوس کی روش» دوست دارد در کانون توجهات افکار عمومی باشد از این رو «سید جلال حسینی» و «وریا غفوری» را از فهرست تیم ملی خط زد.

رضایی دوشنبه شب با بیان اینکه تصمیم کی روش سرمربی تیم ملی مبنی بر کنار گذاشتن سید جلال حسینی و وریا غفوری عجیب و غریب است به ایرنا، افزود: به طور حتم این تصمیم برروی بازیکنانی که درحال حاضر دراردوی این تیم حاضر هستند اثر منفی گذاشته است و از نظر روانشناسی فوتبال این تصمیم کی روش اشتباه بود.
وی درعین حال انتخاب ترکیب نهایی تیم ملی را سلیقه ای خواند و افزود: اینکه مربی باید در کارش استقلال داشته باشد، امری طبیعی است و آن را می پذیریم. او به هر حال برای رسیدن به این تصمیم وقت گذاشته و به طور حتم بر اساس مسایل فنی و بازی های پیش رو در جام جهانی این بازیکنان را کنار گذاشته است.
به گفته وی برهمین اساس و درستی این تصمیم باید تا زمان آغاز بازی های جام جهانی صبر کرد و دید کی روش دراین جام چه استفاده هایی از بازیکنانی که انتخاب کرده است، خواهد برد.
رضایی با اشاره به رفتارهای گذشته کی روش در ایران ادامه داد: وی از آن دسته مربیانی است که دوست دارند در کانون توجه افکار عمومی باشند و این مساله در چند سال اخیر برای ما کاملا آشکار بوده است. او به طور معمول در طول یک سال چندین بار از این تصمیمات عجیب و غریب می گیرد که آخرین آن ها نیز اعلام فهرست بازیکنان تیم ملی است.
وی درباره رقبای ایران درجام جهانی نیز اظهارداشت: رقبای خیلی قدری در جام جهانی پیش رو داریم و گرفتن نتیجه در این جام واقعا سخت است.
رضایی با بیان اینکه این گروه واقعا «گروه مرگ» است ابراز امیدواری کرد: تیم ملی بتوانند صلابت خود دراین جام را حفظ کند و برای دستیابی به این هدف برای این تیم دعا می کنیم.
وی درباره تیم ملی مراکش نیز گفت: معتقدم دیدار تیم ملی ایران برابر مراکش به مراتب از دیدار این تیم با تیم های اسپانیا و پرتغال دشوارتر است آنان تیم خوبی دارند و در زمین فوق العاده بازی می کنند.
کی روش روز گذشته فهرست بازیکنان تیم ملی ایران را اعلام کرد، این فهرست درحالی اعلام شد که او بر روی نام سید جلال حسینی و وریا غفوری دو بازیکن آماده این روزهای فوتبال ایران خط کشید و آنان را از تیم ملی کنار گذاشت.
بدنبال این اتفاق کارشناسان و هواداران که از این تصمیم شوکه شده اند، علیه این تصمیم سرمربی تیم ملی موضع گیری کردند.
کی روش امروز در گفت و گویی اعلام کرد سید جلال را به دلیل سن بالا و وریا غفوری را به دلیل اینکه پستش در تیم باشگاهی اش تغییر کرد از ترکیب تیم ملی کنار گذاشته است و این موضوع تعجب بیشتر کارشناسان و خانواده فوتبال کشور را به همراه داشت!
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *