خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / کریمی:برد پرسپولیس مقابل الجزیره راحت‌تر از السد است/حاضرم در هر برنامه‌ای که تن زاده بگوید رو دررو حرف بزنم

کریمی:برد پرسپولیس مقابل الجزیره راحت‌تر از السد است/حاضرم در هر برنامه‌ای که تن زاده بگوید رو دررو حرف بزنم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت:پیروزی مقابل الجزیره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطئمنم پرسپولیس با حمایت تماشاگران حریف را شکست می‌دهد.

علی کریمی در خصوص بازی پرسپولیس و الجزیره امارات اظهار داشت:پیروزی مقابل الجزیره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطمئنم پرسپولیس با حمایت تماشاگران حریف را شکست می‌دهد فقط ای کاش به پاس قدردانی از هواداران پرسپولیس که خیلی در راه قهرمانی به این تیم کمک کردند و در سرما و گرما کنار تیم بودند طبقه پایین را هم رایگان می‌کردند تا ورزشگاه پر شود. من فکر می‌کنم حداقل حق تماشاگران این بود و امیدوارم آنها آخرین بازی را هم با خاطره خوش به پایان برسانند.

وی در خصوص حضورش در برنامه شبکه باران گفت: من از عوامل برنامه خواستم در صورتی که مالک باشگاه در برنامه حضور پیدا کرد، من هم حضوری در این برنامه شرکت کنم از طرفی زمان برنامه کم بود و خیلی حرف‌ها مطرح نشد. دوست داشتم مالک باشگاه بیشتر صحبت می‌کرد تا من هم بیشتر صحبت‌هایم را مطرح می‌کردم تا مردم دوست و دشمنشان را بشناسند.البته می‌دانم حرف‌ها باعث ناراحتی مردم می‌شد ولی چاره ای نیست و سرانجام باید حرف‌ها مطرح شود. در هر برنامه ورزشی شبکه باران که می‌دانم پر بیننده هم هست حاضرم با مالک باشگاه رو در رو حرف بزنم تا مسئله مهمی برای مردم باقی نماند.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *