خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / کار اسدی شایسته نظم اردوی تیم امید نبوده است/ جریمه نباید باعث نابودی بازیکن شود

کار اسدی شایسته نظم اردوی تیم امید نبوده است/ جریمه نباید باعث نابودی بازیکن شود

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: اقدام اسدی شایسته نبوده و او که به عنوان نماینده فوتبال ایران در تیم امید حضور داشته نباید این رفتار را انجام می‌داد.

مرتضی فنونی‌زاده، در مورد اخراج محمد امین اسدی از اردوی تیم امید،‌گفت: اسدی در تیم‌های پایه پرسپولیس رشد کرد و او را به طور کامل می‌شناسم. اینکه او توانسته به اردوی تیم امید برسد اتفاقی نبوده است و بر اساس توانی که داشته توانسته به این جایگاه برسد.

وی افزود: متاسفانه شنیدم او عملی انجام داده که شایسته نظم اردو نبوده و مسئولان تیم امید و کادرفنی او را جریمه کردند. قطعا باید نظم اردوی تیم امید حفظ شود و بازیکنی که خطا کرده جریمه شود تا در آینده ورزشی خود رفتار بهتری داشته باشد. گاهی برخی جرایم به سود بازیکن است و این مسئله می‌تواند باعث شود تا بازیکن در آینده رفتاری پخته‌تر و کاملتر داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اعتقاد دارم جریمه بازیکن نباید باعث نابودی یک فرد شود. جریمه باید تاثیر تربیتی و آموزشی داشته باشد. در کل بازهم تأکید می‌کنم اقدام این بازیکن شایسته نبوده و او که به عنوان نماینده فوتبال ایران در تیم امید حضور داشته نباید این رفتار را انجام می‌داد. در فوتبال نظم حرف اول را می‌زند. امروز با محمد پنجعلی، مرتضی کرمانی‌مقدم، سعید عزیزیان و فرهاد کاظمی در جایی حضور داشتیم و همه این بزرگان تأکید داشتند که جریمه نباید باعث نابودی بازیکن شود. امیدوارم در اردوهای آینده و تمرینات بعدی این بازیکن متنبه شود و به او کمک کنند.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *