خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / پیشنهاد خوب برسد بیرانوند می‌رود/ بانک مرکزی ما را بایکوت کرده است

پیشنهاد خوب برسد بیرانوند می‌رود/ بانک مرکزی ما را بایکوت کرده است

پرسپلویس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید بانک مرکزی پاسخی به نامه این باشگاه برای اختصاص ارز نداده است.

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و این که این باشگاه هنوز پیش قرارداد فصل جدید را به حساب بازیکنان واریز نکرده است، اظهار کرد: ما هنوز نتوانسته‌ایم بخشی از پول فصل جدید بازیکنان را به حساب‌شان واریز کنیم اما با این حال بازیکنان از ما حمایت کردند. خدا شاهد است از این حمایت من روحم هم خبر نداشت اما بازیکنان لطف کردند و در این شرایط با این حرکت نشان دادند که در تیم پرسپولیس هم‌دلی وجود دارد. این کار بازیکنان نشان دهنده ارتباط خوب و تنگاتنگ باشگاه با بازیکنان است. ما تا به حال صادقانه و روراست با بازیکنان رفتار کرده‌ایم و هر چه پول باشد بین همه تقسیم می‌کنیم و اگر هم نداشته باشیم تلاش می‌کنیم که پول به باشگاه بیاوریم. بازیکنان می‌دانند تا این لحظه هیچ ناخالصی در گفتمان ما وجود ندارد. به خاطر همین تیم منسجم و یک رنگ به کارش ادامه‌ می‌دهد. امیدواریم هفته‌ آینده اسپانسر ما مبلغ قسط اول خود برای فصل جدید را پرداخت کند تا با این پرداختی مشکل پیش قرارداد بازیکنان را حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که برای پرداخت بدهی دو بازیکن خارجی هم‌چون نیلسون چه کاری انجام داده‌اید؟ گفت‌: اگر بدهی‌های خارجی را ندهیم که با مشکل مواجه می‌شویم. تا به حال بخشی از این بدهی‌ها را داده‌ایم و بخش دیگر آن را نیز پرداخت خواهیم کرد. درباره پرداخت این بدهی‌ها ما نیازمند تهیه ارز هستیم. در این باره از بانک مرکزی واقعا تشکر می‌کنم که نامه ما را بایکوت کرده است، نه به ما می‌گویند ارز می‌دهیم و نه رسما اعلام می‌کنند که به ما ارزی نمی‌دهند. خوشبختانه جواب تلفن ما را هم نمی‌دهند. اما با این حال امیدواریم وضعیت ارزی ما هر چه‌ زودتر درست شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی درباره تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و این که اگر این قانون در شورای نگهبان تایید شود آیا از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر؟ گفت‌: به ما اعلام کردند با توجه به این که این قانون هنوز تایید نشده و بخشنامه ای برای آن از سوی دولت صادر نشده است، درباره آن صحبت نکنیم. اجازه بدهید اول این قانون تایید شود و بعد درباره آن صحبت کنیم.

گرشاسبی هم‌چنین درباره وضعیت علیرضا بیرانوند و آیا این بازیکن در نیم فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر؟ گفت‌: علیرضا بیراوند، بازیکن پرسپولیس است و هر ‌زمانی محرومیت ما از نقل‌ و انتقالات تمام شود و برای بیرانوند هم پیشنهاد خوب اروپایی که در شان او است به دست‌مان برسد، کمک می‌کنیم که او به اروپا برود. ما نمی‌خواهیم جلوی رشد بیرانوند را بگیریم.

او در پایان درباره این که با توجه به نوسانات قیمت ارز، روزانه ارزش ریالی قرارداد برانکو و بازیکنان خارجی پرسپولیس افزایش پیدا می‌کند، گفت‌: این هم لطفی است که اقتصادانان ما انجام داده‌اند و به سر ما آمده است.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *