خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / قرارداد کرانچار امضا شده است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد

قرارداد کرانچار امضا شده است/ کمیته فنی روی مجیدی و شاهرودی نظر مثبت دارد

پرسپولیس نیوز: عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است و او روز جمعه وارد ایران می‌شود.

حسین کلانی در پاسخ به این سوال که آیا مذاکره با گزینه‌های دستیاری زلاتکو کرانچار برعهده کمیته فنی فدراسیون فوتبال است یا حمید استیلی وظیفه این کار را دارد، اظهار کرد: کمیته فنی تصمیم‌گیرنده است. البته نظر آقای استیلی به کمیته فنی می‌آید و مورد بحث قرار می‌گیرد. همچنین اختیارات کامل تیم ملی امید برعهده آقای استیلی است. به همین دلیل تمام برنامه‌هایی که برای تیم ملی‌ امید در نظر گرفته می‌شود با توجه به نظرات آقای استیلی است. او با توجه به تجربه‌ای که دارد در این کمیته نظراتش را ارائه می‌کند و در کمیته‌ فنی با حضور افراد صاحب نظری مانند آقای محصص در یک محیط دموکراتیک درباره موضوعات مطرح شده بحث و گفت‌وگو صورت می‌گیرد.

او افزود: از روز جمعه صبح با ورود آقای کرانچار به ایران، او هم در جلسات ما حاضر خواهد شد و ان‌شاءالله تمام مسائل حل می‌شود. در حال حاضر تنها در حال مذاکره با گزینه‌های دستیاری کرانچار هستیم.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا نام شاهرودی و مجیدی در این کمیته مطرح شده است یا نه، تصریح کرد: کمیته فنی در جریان مذاکره با این دو نفر است. نام این دو نفر در کمیته فنی مطرح شده و این کمیته نظر مثبتی روی این دو نفر دارد.

کلانی همچنین تاکید کرد: قرارداد زلاتکو کرانچار امضا شده است و از روز شنبه تمرینات تیم ملی امید آغاز می‌شود. ما یک لیست ۱۴۰، ۱۵۰ نفری داشتیم که از آن ۷۰ نفر به تیم ملی امید دعوت می‌شوند.

او در پایان گفت: امیدوارم رسانه‌های ما از تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان حمایت کنند. ما در آینده نشست‌های زیادی با رسانه‌ها خواهیم داشت تا از نظرات آن‌ها استفاده کنیم. هدف این است که غرور ملی‌مان را احیا کنیم؛ غروری که در طول این مدت کمی خدشه‌دار شده است. خصوصا در زمانی که تمام دنیا با ما سر جنگ دارند، ما خودمان باید مشکلاتمان را حل کنیم. ما باید اختلاف سلیقه‌ها را به حداقل برسانیم و با تعامل حل کنیم تا غرور ملی‌مان دوباره احیا شود و جوانان ما افتخار آفرینی کنند.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *