خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل استقلال و پرسپولیس هم می‌شود

قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل استقلال و پرسپولیس هم می‌شود

پرسپولیس نیوز: محمدرضا داورزنی اعلام کرد، قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل استقلال و پرسپولیس هم خواهد شد.

محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در پایان مجمع فدراسیون اسکوواش در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه از وی به عنوان یکی از مدیران بازنشسته نام برده می‌شود، گفت: مگر من بازنشسته هستم؟ در شرایط فعلی تعدادی از رؤسای فدراسیون‌ها حکم بازنشستگی دارند و برخی از آنها چهار پنج سال و برخی نیز شش هفت سال است که بازنشسته هستند و حقوق می‌گیرند. برخی از رؤسای فدراسیون‌ها با استفاده از ایثارگری اجازه حضور در مجمع را داشته‌اند و در انتخابات شرکت کرده‌اند. خیلی از این مدیران و روسا از افراد مؤثر در ورزش هستند.

وزارت ورزش خود را ملزم به اجرای قانون می‌داند
وی در ادامه افزود: نیروهای متخصص و افرادی که مدرک لیسانس دارند تا ۶۰ سال و آنهایی که مدرک بالاتر دارند تا ۶۵ سال می‌توانند فعالیت کنند. کسانی هم که با عنوان ایثارگری کار می‌کنند اگر جانبازی زیر ۵۰ درصد داشته باشند و یا کمتر از سه سال سابقه اسارت داشته باشند و همچنین فرزند شهید نباشند طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید ظرف دو ماه پست خود را ترک کنند. وزارت ورزش نیز در حال بررسی است و در این موضوع اقدام می‌کند. به غیر از رؤسا کسانی هم که به نوعی از منابع دولتی استفاده می‌کنند مانند دبیر، خزانه‌دار و افرادی که در ادارات کل ورزش و جوانان فعال هستند شامل این قانون می‌شوند و وزارت ورزش مانند سایر نهادها خود را ملزم به اجرای قانون می‌داند.

کارمند رسمی وزارت ورزش هستم
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: من از سال ۷۹ از سپاه به سازمان تربیت‌بدنی وقت منتقل شدم و در حال حاضر هم کارمند رسمی وزارت ورزش هستم.

از تصمیمات فدراسیون فوتبال حمایت می‌کنیم
داورزنی درباره ادامه همکاری کی‌روش با فدراسیون فوتبال و حمایت از این فدراسیون تا جام ملت‌های آسیا، گفت: فدراسیون فوتبال تا جام ملت‌های آسیا با کی‌روش به تفاهم رسیده و در این مورد فدراسیون باید توضیح بدهد. تصمیم‌گیری در اینگونه موارد با فدراسیون‌هاست و ما فقط از تصمیمات آنها حمایت می‌کنیم. در مورد فدراسیون فوتبال هم در تمام جهات و حضور تمام تیم‌های آنها در میادین مختلف حمایت می‌کنیم و کنار آنها هستیم البته ما تصمیمات آنها را نیز رصد می‌کنیم اما در فعالیت‌های آنها دخالت نمی‌کنم و مسئولیت با روسای فدراسیون‌هاست و نقش ما حمایتی است.

در شرایط فعلی و با مشکلات ارزی کشور وزارت ورزش با تدبیر بیشتری کار می‌کند

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به مشکلات فعلی کشور یادآور شد: در شرایط فعلی و با توجه به نیاز به تامین ارز برای اعزام تیم‌های ورزشی تلاش می‌کنیم راهکارهای خوبی داشته باشیم و این اتفاقات کشور را در وزارت ورزش با تدبیر بیشتر دنبال کنیم و موانع را برطرف و مشکلات فدراسیون‌ها را کمتر کنیم.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *