خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / دلیل بازی‌های دوستانه کم، دیپلماسی ضعیف است/ رفتن کی‌روش که جای نگرانی ندارد

دلیل بازی‌های دوستانه کم، دیپلماسی ضعیف است/ رفتن کی‌روش که جای نگرانی ندارد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازی‌های تدارکاتی خوب ما خیلی کم بوده و دلیلش دیپلماسی ضعیف است.

محمد پنجعلی در خصوص بازی دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با ترکیه اظهار داشت: به نظر من این بازی مهمترین بازی تیم ملی کشورمان در آستانه جامجهانی و یک محک خوب برای بازی با تیم‌های اروپایی است، البته اگر ترکیه با نفرات اصلی‌اش به میدان بیاید.

وی ادامه داد: بازی‌های تدارکاتی خوب ما خیلی کم بوده و دلیلش دیپلماسی ضعیف است. کاش می‌شد در این زمینه بهترعمل می‌کردیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد مسائل فنی بازی‌های دوستانه گفت: کم کم باید از ترکیب اصلی تیم در ۲ بازی پیش‌رو استفاده کنیم تا میزان آمادگی بچه‌ها در پست‌هایشان مشخص شود و تیم برای جام جهانی به هماهنگ‌تر شود.

پنجعلی در مورد وضعیت تیم کشورمان درجام جهانی تصریح کرد: اینکه تیم ملی در برابر اسپانیا و پرتغال بسته بازی کند طبیعی است و عقل سلیم هم همین را می‌گوید و به نظر من تیم ما با یک بازی دفاعی و خلاقیت فردی مهاجمانمان حتی می‌تواند با ۴ امتیاز از گروه خودش صعود کند.

وی در رابطه با صحبت‌های اخیر کی روش که گفته بعد از جام جهانی از ایران خداحافظی می‌کند و دیگر به ایران برنخواهد گشت، اظهار داشت: به نظر من اصلا جای نگرانی وجود ندارد که کی‌روش می‌رود. شما ببینید مشکل ما الان مربی نیست، چون بازیکنانی داریم که همه در سطح اول فوتبال اروپا بازی می‌کنند و از این نظر مشکلی نداریم. مشکل اصلی ما ساختار فوتبالمان است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: فوتبال را در همه جای دنیا به عنوان یک صنعت نگاه می‌کنند، کسانی که توانایی دارند می‌آیند درآمدزایی می‌کنند، اما ما با این فوتبال داریم هزینه می‌کنیم و هیچی هم به دست نمی‌آوریم. ما چند سال است که در جام ملت‌ها نتیجه نگرفته ایم؟ ۲۲ سال است که در باشگاه‌های آسیا به موفقیتی نرسیده‌ایم. در بعد آکادمیک و تیم‌های جوانان و نوجوانان در آسیا چه حرفی برای گفتن داریم؟

پنجعلی گفت: مربی مقطعی می‌آید با یک تیمی نتیجه می‌گیرد و می‌رود، تیمی که به جام جهانی رفته باید در باشگاه‌های آسیا ۲۲ سال حرفی نداشته باشد؟ پخش تلویزیون دست باشگاه‌ها نیست، چرا استقلال و پرسپولیس استادیوم جداگانه ندارند؟ چرا فروش بلیت دست خودشان نیست؟ چرا نمی‌توانیم از این فوتبال درآمدزایی کنیم. مشکل ما این مسائل است نه رفتن کی‌روش.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *