خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / درآمد استقلال از انتقال مجید حسینی ۶۰۰ هزار دلار است

درآمد استقلال از انتقال مجید حسینی ۶۰۰ هزار دلار است

امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره انتقال سید مجید حسینی به ترابوزان ترکیه گفت: از همان ابتدا که موضوع انتقال سید مجید حسینی مطرح شد، اعلام کردم تنها در صورتی اجازه جدایی این بازیکن را میدهیم که منافع باشگاه تامین شود. به همین دلیل هم باشگاه ترابزون با ما وارد مذاکره شد و در نهایت در ازای دریافت ۶۰۰ هزار دلار، با جدایی حسینی موافقت کردیم.
او افزود: ۴۰۰ هزار دلار از این پول بابت صدور رضایتنامه سید مجید حسینی است و ۲۰۰ هزار دلار نیز بابت حق رشد که در مجموع، دریافتی باشگاه استقلال از انتقال این بازیکن برخلاف اخبار منتشر شده، ۶۰۰ هزار دلار خواهد بود. ضمن این که از انتقال این بازیکن به باشگاه بعدی نیز ۲۰ درصد حق انتقال به استقلال تعلق میگیرد.

فتحی اظهار داشت: منافع باشگاه استقلال برای ما از هر چیزی مهمتر است و در این خصوص از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد. باشگاه استقلال، از بزرگترین و پر افتخارترین باشگاههای آسیا است و باید ارزش و حرمت آن به طور کامل رعایت شود، شاهد این موضوع نیز روز گذشته ۷ مرداد، سالروز کسب دومین ستاره آسیایی است که یادآور بخشی از تاریخ پرافتخار استقلال عزیز ما است. یاد منصورخان، ناصر خان و همه بزرگان تاریخ این باشگاه گرامی باد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *