خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / دختری که برای رفتن به استادیوم موهای خود را از ته زد

دختری که برای رفتن به استادیوم موهای خود را از ته زد

یک سوى این عکس عشق بزرگیست که یک انسان، یک دخترخانم براى اهدافش دارد .
یکسوى داستان عمق فاجعه مسوولینى است که رویاى دختر ایرانى را تا این حد تنزل میدهند که موهایش، عزیزترین زینت زنانگى اش را براى یک استادیوم رفتن ، هزینه کند .
قانون گذار و نیروى انتظامى باید کلى وقت و هزینه کند براى چه؟ بدترین اتفاقى که از استادیوم رفتن دختران و حجاب نصفه و نیمه ایشان ممکن است رخ دهد از فاجعه کوچکترین اختلاس آقایان کمتر آسیب میزند.
هر خبرى که از فجایع بانکدارى ، بخور بخور آقازاده ها و ژن خوبها و فساد فوتبال و رشوه و …در میاد ، صدها هزار نفر در کشور ، بی اعتماد تر میشوند و مستعد خلق فساد بعدى.
دیروز آقام، وکیل برجسته قدیمى کشور با تاسف خبرى نشانم داد منتشره خبرگزارى قوه قضاییه که سالانه ١۵٠ هزار میلیارد تومان درآمد کارچاق کنهاى توى قوه قضاییه است ?
بابام زمان شاه هم کار کرده ، بیست سال هم بعد ۵٧ درستکارى کرده و غم این خبر را در چهره شان دیدم و دیدم از تو ترک برداشتند که در چنین سبستم آشفته اى عمرش را گذاشته.
دانش آموزى که از معدل داره تجدید میاره مهم نیست مدادهاش تر و تمیزند.
تو مریض مبتلا به سرطان کولون ، خیلى مهم نیست دکترش با افتخار بگه که با وازلین ، خشکى لبهایش را کنترل کرده ام ! خسته نباشى پهلوون
کشورى که رنج فساد و اختلاس … به این شدت داره ، افتخار ناجا را تنزل ندهیم به گماشتن نیرو براى مچ گیرى از دختران فوتبالى؛ شما جلوى فساد اقتصادى را وسط این تحریمها بگیر ، این بچه ها با ذوق کار میکنند ، لذت درآمد را میچشند ، در امنیت سفر میکنند ، به ایرانى بودنشان افتخار میکنند ، چرخه اقتصاد کشور را میچرخانند ، ازدواج میکنند و فرزندانى غیور تحویل این مرز و بوم میدهند ؛
قاچاق به دوبى نمیشوند،
به خاطر یک خارج رفتن به دام مافیاى سکس نمی افتند ،
تو خیابونها به تن فروشى روى نمی آورند ؛
به زن ایرانى احترام و عشق دهید ، به شما بهشت برمیگرداند.

✏️ دکترشیرى


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *