خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / خداحافظی سردبیر پیروزی پس از ۲۱ سال در روز جشن قهرمانی پرسپولیس

خداحافظی سردبیر پیروزی پس از ۲۱ سال در روز جشن قهرمانی پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : سردبیر روزنامه پیروزی طی ۲۱ سال گذشته از سمت خود در این رسانه ورزشی کناره‌گیری کرد.

 حسین قدوسی خبرنگار با سابقه ورزشی و مدیر اسبق روابط عمومی باشگاه پرسپولیس که ۲۱ سال سابقه سردبیری در روزنامه پیروزی دارد بعد از مدت‌ها همکاری از سمت خود کناره‌گیری کرد.

قرار است با تصمیم مدیریت روزنامه امیر حسین ناصری از خبرنگاران ورزشی روزنامه های سیاسی جانشین قدوسی شود.

این خبرنگار قدیمی بعد از این جدایی دلنوشته‌ای را در اختیار ما قرار داد که در زیر می‌خوانید:

سال هفتاد و شش استار . اواسط سال هفتاد و هفت سردبیری روزنامه پیروزی تا به امروز جز شش ماه که در این فاصله خبرنگار و یادداشت نویس روزنامه بودم. امروز خوشحال تر از من کسی شاید نباشد. هم بخاطر خروج روزنامه از بن بست مالی که ناشی از افزایش هفتاد درصدی قیمت کاغذ و بعد هم دلار بود و هم نداشتن آگهی کافی و وافی و عدم برخورداری از رانت ها. روزنامه ای که می رفت به سمت عدم انتشار حالا با قدرت و گشایش مالی سرپا خواهد بود و انشالله با افزایش نیرو پرتوان‌‌تر منتشر می‌شود.

خوشحالم از اینکه روزنامه‌ای که برآیم حکمی مثل فرزند و خانواده دارد به حیات خود ادامه می‌دهد و اگر تقدیر و مصلحت این باشد که باز هم اینجا بنویسم به عنوان عضوی از تحریریه خواهم ماند و سردبیر جدید که مشخص شده و معرفی می‌شود را مثل باقی دوستان همراهی می‌کنم آن هم با تمام وجود.

کانال و سایت را دو سه هفته قبل و سردبیری روزنامه را که ماموریت، امانت و افتخاری بود تحویل دادم و حقیقتا خوشحالم که در روز قهرمانی پرسپولیس آرزوی هادی و هواداران تحقق یافته و بنده هم در پس پرده به لطف خدا اندک سهمی در ماجراهای چند روز اخیر و به سرانجام رسیدن آن داشته‌ام و می‌توانم لحظه‌ای رویایی از تاریخ پرسپولیس را به تماشا بنشینم.

اینجا نقطه آغازی دیگر است. کم و کاستی اگر دیدید که قطعا بوده حلال کنید. هم شما هواداران عزیز و هم همه پرسنل دیروز و امروز پیروزی و همه آنهایی که از مطلبی انتشار یافته در روزنامه رنجیده‌اند.

هواداران استقلال هم می‌دانند مبنای ما کری خوانی بوده و پرهیز از خروج از دایره منطق و آدب و اگر روزی کری ها به زشتی گره خورده آن را به حساب فشار کاری بگذارند نه جسارت و توهین که در مکتب پرسپولیس جایی ندارد.

یا علی. ارادتمند خانواده بزرگ پرسپولیس؛ ح_ق
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *