خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / حسین ماهینی: بازیکنان هم می خواهند بدانند که در باشگاه چه می گذرد

حسین ماهینی: بازیکنان هم می خواهند بدانند که در باشگاه چه می گذرد

حسین ماهینی: بازیکنان هم می خواهند بدانند که در باشگاه چه می گذرد

به گزارش پرسپولیس ، حسین ماهینی مدافع تیم پرسپولیس در خصوص واکنش های صورت گرفته به برنامه نود هفته گذشته، ضمن تأکید بر اینکه خود بازیکنان، چه در تیم پرسپولیس و چه در هر باشگاه دیگری، خواهان شفاف سازی هستند، اظهار داشت:

نه تنها ما که همه مردم خواهان شفاف سازی هستند و فکر نمی کنیم بهانه خوبی باشد که بخواهیم علت باخت تیم را به خاطر یکسری مسائل دیگر بدانیم. البته باید بگویم این مسائل روی عملکرد تیم تأثیرگذار هستند اما اینکه بخواهیم همه تقصیرات را بر گردن مسائل دیگر یا برنامه نود بیندازیم، به نظر من کار اشتباهی است. در بازی با صنعت نفت آبادان ۵ یا ۶ موقعیت خیلی خوب داشتیم که می توانستیم به گل تبدیل کنیم، و در ضربات پنالتی هم از حریف پیش افتادیم اما از این فرصت ها استفاده لازم نبردیم. باز هم می گویم اینکه بخواهیم عملکرد بد تیم را گردن مسائل دیگر یا یک برنامه مثل برنامه نود بیندازیم، اصلاً اینطور نیست.

حسین ماهینی

ماهینی در ادامه صحبت هایش گفت:

اجازه بدهیم همه چیز روشن و مشخص شویم. بگذارید ما هم که بازیکن این تیم هستیم بدانیم چه اتفاقی افتاده و چرا با اینکه این همه پول به باشگاه آمده اما ما هنوز مبلغ قرارداد خود را کامل دریافت نکرده ایم. با وجودی که پارسال دو عنوان قهرمانی کسب کردیم و تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم، اما بچه های تیم هنوز شاکی هستند و ناگفته نماند که بازیکنان بابت پول قرارداد امسال هنوز طلبکار هستند. در چنین مواردی هم بچه های تیم حرف های خود را به من و سیدجلال حسینی می گویند و از ما دو نفر توقع دارند.

 لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *