خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / حاجی‌بیگی: دربی ۸۸ تماشاگرپسند نبود

حاجی‌بیگی: دربی ۸۸ تماشاگرپسند نبود

پرسپولیس نیوز: محمدرضا حاجی‌بیگی به کیفیت پایین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس اشاره کرد.

محمدرضا حاجی‌بیگی پس از تساوی بدون گل تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: یک بازی عادی شاهد بودیم و مسابقه تماشاگرپسند نبود. جا داشت که هم طرفداران از بازی لذت ببرند و هر دو تیم خود را بهتر نشان دهند. دوستان زحمت کشیدند و شرایط مناسب نبود. طرفداران از این بازی خیلی راضی نبودند.

وی در این باره که به نظر می‌رسید برانکو به خاطر دیدار مقابل السد قطر کمی محتاط عمل کرد، گفت: همه نگرانی من این بود که بازیکنان مصدوم نشوند چون شرایط سختی داریم. ماهینی پیش‌تر کمی مشکل جسمی داشت و با رشادتی که داشت، خود را به این بازی رساند. نگرانی ما این بود که بازیکنان مصدوم نشوند که به خیر گذشت. فکر نمی‌کنم ماهینی مشکل خاصی نداشته باشد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره استقبال گرم تماشاگران این تیم از دربی ۸۸ تصریح کرد: از هواداران پرسپولیس به خاطر متانتی که داشتند و نیز حضور چشمگیر در ورزشگاه تشکر می‌کنم. با وجود اینکه میزبان نبودیم، هواداران که همیشه به پرسپولیس کمک کردند و یار خوب تیم محسوب می‌شوند، همت کردند و به ورزشگاه آمدند.

حاجی‌بیگی درباره قضاوت علیرضا فغانی در این دیدار خاطرنشان کرد: چالشی مشاهده نکردیم و از تیم داوری تشکر می‌کنم.

وی درباره پاداش پرداخت شده به اعضای تیم پرسپولیس و نیز ارز مورد نیاز برای پرداخت به بازیکنان و مربیان خارجی تیم اظهار داشت: خدا را شکر مبالغ مورد نیاز در حال فراهم شدن است. بازیکنان شب گذشته کمی شارژ شدند. امیدوارم مسئولان بانک مرکزی، تدابیری فراهم می‌کنند تا مشکلی ایجاد نشود. با آنها رایزنی کردیم و وزیر ورزش و جوانان این موضوع را پیگیری می‌کند.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *