خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / برای رفع اشکالات آزادی ۱۵ میلیارد تومان نیاز داریم

برای رفع اشکالات آزادی ۱۵ میلیارد تومان نیاز داریم

پرسپولیس نیوز: مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران گفت: در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۹ اشکال برای ورزشگاه آزادی اعلام کرده است که برآورد اعتباری مورد نیاز آن ۱۵ میلیارد تومان است.

فرهاد نیکو خصال اهمیت حضور تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را مورد توجه قرار داد و توضیح داد: آنچه مسلم است در صورت راهیابی پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲۵۰ میهمان ویژه خواهد داشت و از طرفی شبکه های خارجی هم در تهران حضور می یابند بنابراین برای رفع اشکالات ورزشگاه آزادی فقط مشکل اعتبار نیست و با مشکل زمان نیز روبرو هستیم که البته پس از تزریق اعتبارات قطعا با برنامه ریزی از پیش تعیین شده کارهای عمرانی برای بهبود وضعیت استادیوم فوتبال بلافاصله آغاز خواهد شد.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه داد: در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۹ اشکال برای ورزشگاه آزادی اعلام کرده است که برآورد اعتباری مورد نیاز آن ۱۵ میلیارد تومان است و تا زمان بازی برگشت فینال که ۱۹ آبان ماه است فرصت داریم تا ایرادات را برطرف کنیم.

نیکوخصال گفت: بر اساس کارشناسی که بعمل آمده است از این میزان اعتبار فقط ۱۲ میلیارد تومان برای گیت های ورودی و دوربین های مدار بسته نیاز است که بخش عمده ای از اعتبارات را شامل می شود.

وی دیگر اشکالات را سیستم صوتی، تونل ورزشگاه، اتاق عکاسان، چمن دور زمین مسابقه، سکوی تماشاگران و … اعلام کرد که همه ۱۹ موارد با تامین سریع منابع مالی مرتفع می شود.

نیکوخصال تصریح کرد: با رفع مشکلات ورزشگاه آزادی این ورزشگاه تا ده سال بدون مشکل و با آرامش رویدادهای بین المللی را میزبانی خواهد کرد.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *