خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / برای برگزاری سوپرجام آماده بودیم/ بازیکنان تا امروز دریافتی نداشته‌اند

برای برگزاری سوپرجام آماده بودیم/ بازیکنان تا امروز دریافتی نداشته‌اند

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما اردوی خیلی خوبی برگزار کردیم و برای سوپرجام برنامه‌ریزی کرده بودیم.

سیدجلال حسینی در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص قهرمانی سوپرجام پرسپولیس اظهار داشت: ما اردوی خیلی خوبی در کرواسی و تهران داشتیم و برای سوپرجام آماده بودیم و برنامه‌ریزی کرده بودیم. به هر حال تصمیمی است که گرفته شده، ما فقط به عنوان بازیکن و مربی وظیفه‌مان است که خوب آماده شویم. برای هر لحظه آماده جنگیدن برای موفقیت هستیم ولی تیم استقلال هم مشکلات خاص خودش را داشت. به هر صورت این تصمیمی است که گرفته شده است.

وی در خصوص مشکلات پرسپولیس گفت: شما تیم ما را دیدید. ما ۳ نفر از بهترین بازیکنان‌مان را از دست دادیم و نتوانستیم بازیکن بگیریم. نیم‌فصل اول شرایط سختی داریم. ما مقابل تیمی مثل الدحیل بازی داریم. برداشت از مصاحبه‌ قبل من بد بود، این نیست که جلوی تیمی کوتاه بیاییم، شرایطی که ما داریم با همه تیم‌ها فرق دارد، همه تیم‌ها بازیکن می‌توانند بگیرند، ولی ما از نیم‌فصل سال گذشته نتوانستیم بازیکن بگیریم الان هم بازیکن از ما جدا شده و هنوز نتوانستیم بازیکن بگیریم. امیدوارم هواداران فریب کسانی که شوخی می‌کنند نخورند، ما خوب تمرین می‌کنیم، آقای گرشاسبی کارشان را خوب انجام می‌دهند، کادرفنی برنامه‌ریزی خوبی دارند، ولی مطمئنا ما روزهای سختی پیش رو داریم.

حسینی در خصوص پست‌های اخیر بازیکنان در فضای مجازی تصریح کرد: بازیکنان ما با تمام مشکلات تمدید کردند و در اختیار تیم هستند، یک قولی به آنها داده شده بود و انجام نشد. بچه‌ها خواستند این کار را بکنند، امیدوارم که تیم پرسپولیس مثل همه تیم‌ها حمایت شود. وقتی می‌بینید که پرسپولیس خوب است، درست نیست، تیمی که از نیم‌فصل گذشته بازیکن نگرفته و الان هم مشکلات مالی و شکایت‌ها هست که خیلی زیاد هم است. امیدوارم که این مشکلات حل شود و بچه‌ها هم با فکر باز تلاش کنند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دریافتی‌‌ها و جریمه‌های بازیکنان گفت: هیچ کدام از بازیکنان امسال تا امروز دریافتی نداشتند و جریمه‌ها هم هنوز برای بعضی از بازیکنان هست و مالیات‌ها هم برعهده بازیکنان است.

وی در خصوص وضعیتش با باشگاه نفت گفت: متاسفانه هیچکس زورش به نفت نمی‌رسد. مشکلاتی هست که کسی هم جرأت ندارد کاری بکند. ما هم بلاتکلیف هستیم.

حسینی درباره اینکه تیم ملی مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ را در پیش دارد و حضورش در تیم ملی اظهار داشت:  سوال سختی است، چند روز دیگر جواب این سوال را می‌دهم. انشالله که همه چیز خیر باشد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: آقای گل‌محمدی در تیم‌هایی که بوده خوب نتیجه گرفته و شناخت خوبی هم ما از او داریم و هم او از پرسپولیس دارد. بازی اول برای همه تیم‌ها سخت است، چه تیم ما که میهمان هستیم و چه تیم پدیده که میزبان است.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *