خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / برای بازی مقابل استقلال در سوپرجام آماده‌ایم/تمرینات مارکو در پرسپولیس همیشه سخت است

برای بازی مقابل استقلال در سوپرجام آماده‌ایم/تمرینات مارکو در پرسپولیس همیشه سخت است

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما برای برگزاری سوپرجام مقابل استقلال آماده هستیم اما باید دید تصمیم مسئولان برگزار کننده درخصوص این بازی چه خواهد بود.

امید عالیشاه درخصوص تمرینات تیم پرسپولیس در اردوی کرواسی گفت: اردوی خیلی خوبی برگزار می‌کنیم اما مطابق معمول فشار تمرینات بسیار بالا است. ما تمرینات سختی انجام می‌دهیم و مربیان برنامه‌هایی برای ما در نظر گرفته‌اند تا به بهترین شکل آماده شویم. خوشبختانه کمپی که در آن حضور داریم کمپ بسیار خوبی است و فکر می‌کنم این اردو به ما در آینده‌ لیگ کمک زیادی خواهد کرد.

وی درخصوص بازی‌های تدارکاتی تیم پرسپولیس در اردوی کرواسی هم اظهار داشت: تا اینجا یک بازی تدارکاتی داشتیم که طبق درخواست مربیان حریف ما یک تیم ضعیف بود و با تشخیص کادر فنی در این بازی به میدان رفتیم اما فکر می‌کنم سه بازی بعدی ما بازی‌های سنگین‌تری باشد و با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که به مراتب از حریف اول ما بهتر خواهند بود.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره تمریناتی که مارکو برای آنها در نظر گرفته و گفته می‌شود این موضوع نفس بازیکنان را گرفته افزود: مارکو همیشه همین گونه کار می‌کند. او در تهران و در کرواسی تمرینات پرفشاری برای بازیکنان در نظر می‌گیرد و اینجا هم تمریناتش فرق نکرده است. مطابق برنامه دو روز تمرین سنگین و یک روز استراحت داریم تا بدن‌ها خودشان را آزاد کنند. البته باید بگویم که شرایط آب و هوایی اردوی ما بسیار خوب است و اگر می‌خواستیم در تهران که هوا بسیار گرم است تمرین کنیم قطعا بدن‌های ما نابود می‌شد چرا که هوای بهاری کرواسی باعث شده تا از هر نظر شرایط برای ما بهتر باشد.

عالیشاه درخصوص اینکه آیا تیم پرسپولیس برای شروع لیگ به آمادگی کامل می‌رسد یا نه، اظهار داشت: به هر حال در هفته‌های اول کمی زمان لازم است تا یک تیم به بهترین شرایط برسد اما امیدوارم که تا آغاز بازی‌های لیگ ما به شرایط خوبی برسیم. ما تمریناتمان را زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کردیم و انشاءالله تا آغاز بازی‌های لیگ تیم به صورت کامل جا بیفتد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای سوپرجام آماده هستید و اینکه شفر سرمربی استقلال مدعی است که نباید این بازی برگزار شود چون میزان احتمال مصدومیت بازیکنان بالا می‌رود، تصریح کرد: من به عنوان یک بازیکن باید تمرین کنم اما اینکه تصمیم‌گیرندگان در خصوص برگزاری این بازی چه نظری دارند من از آن بی‌اطلاعم. ما تمریناتمان را زود آغاز کردیم و فکر می‌کنم برای انجام سوپرجام آماده‌ایم اما قطعا آقای برانکو یک دیدگاه دارد، آقای شفر یک دیدگاه دیگر دارد و مسئولان برگزار کننده بازی هم نظر دیگری خواهند داشت. باید ببینیم که درنهایت چه تصمیمی درخصوص این بازی گرفته خواهد شد.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *