خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / برانکو: نمی توانیم همیشه عالی باشیم / پیشنهاد الغرافه به درد طارمی نمی خورد

برانکو: نمی توانیم همیشه عالی باشیم / پیشنهاد الغرافه به درد طارمی نمی خورد

برانکو: نمی توانیم همیشه عالی باشیم / پیشنهاد الغرافه به درد طارمی نمی خورد

به گزارش پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در تمرین امروز دوشنبه پرسپولیس در خصوص بازی با فولاد گفت: بازی سختی با فولاد داشتیم. موفق نشدیم در نیمه دوم بازی را کنترل کنیم.

وی افزود: چرا همیشه شما فولاد را دست کم می گیرید؟ می دانید فولاد در جدول چندم است؟ این تیم در رده سوم قرار دارد و پدیده غیر منتظره برای لیگ است. آنها لیگ را با مشکلات زیادی شروع کردند ولی زود خودشان را پیدا کردند. همیشه که نمی توانیم تاپ بازی کنیم و عالی باشیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: دنبال بهانه نیستم ولی چهار روز قبل از بازی با فولاد با صنعت نفت ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم. تیم های اروپایی هم نمی توانند در این فرصت کم به خودشان بیایند. ما همیشه در اهواز مشکل داشته ایم. فولاد و سپاهان در ۱۰ سال اخیر از نظر قهرمانی بیشترین عناوین را دارند. منچستر هم با یک بازیکن بیشتر در دقیقه آخر باخت. فوتبال همین است.

برانکو درباره اینکه چرا امار گل خوردن پرسپولیس در دقایق پایانی زیاد است، گفت:

خیر اینطور نیست. کدام بازی ها اینطور است. معمولا ما در دقایق پایانی گل می زنیم. فولاد به جز گل، موقعیت چندانی نداشت. اگر علیپور و منشا گلزنی می کردند وضعیت فرق می کرد. الان هم نیازی نیست خیلی غمگین باشیم. درست نیست بگوییم بد بازی کردیم؛ حریف خوب بود.

خوشحالی بازیکنان پرسپولیس و برانکو

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه اگر پرسپولیس الان بتواند امتیازات بیشتری را جمع کند بهتر است، تصریح کرد:

بله این حرف درست است. ما هم می خواستیم امتیاز بگیریم. برای برد به میدان می رویم و در هر بازی هم برای برد ریسک می کنیم. با اینکه می دانستیم بازیکنان خسته هستند ولی بازهم مقابل فولاد هجومی بازی کردیم ولی حریف هم دخیل است و اینطور نیست که فقط ما بازی را دیکته کنیم. تنها تیمی که وقت استراحت و ریکاوری نداشته، ما بودیم. برای ما از الان لیگ برتر و لیگ قهرمانان شروع می شود.

برانکو در پایان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا با انتقال مهدی طارمی به الغرافه قطر موافق است؟ گفت:

هنوز از باشگاه چیزی به من اعلام نکردند. من هم این موضوع را شنیده ام ولی آن رقمی که شنیده ام به درد طارمی و باشگاه نمی خورد.

 لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *