خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / برانکو خیلی بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که علیه من موضع بگیرد/ به شوخی هم به برانکو حرف بد نمی‌زنم

برانکو خیلی بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که علیه من موضع بگیرد/ به شوخی هم به برانکو حرف بد نمی‌زنم

پرسپولیس نیوز: مترجم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رابطه‌ام با برانکو خیلی خوب است و او بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که در واکنش به این اتفاق علیه من موضع بگیرد.

در حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس، محسن مسلمان تصویری از جشن قهرمانی را به صورت زنده در یکی از شبکه‌های اجتماعی به تصویر کشید که در بین آن اصغر نیک‌سیرت، مترجم برانکو لفظی را در مورد حضور این بازیکن در زمین مسابقه و پاس گل دادنش به کار برد که خوشایند نبود. با توجه به این مسئله صحبت از احضار مترجم برانکو به کمیته اخلاق و باشگاه پرسپولیس به میان آمده است که البته نیک‌‌سیرت از آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

نیک‌سیرت در گفت‌وگو در مورد این ماجرا اظهار داشت: نمی‌دانم این چه داستان‌هایی است که برای من درست کرده‌اند! یکسری دنبال این هستند که به این مسائل دامن بزنند و بهترین کار این است که اهمیتی نداد.

وی ادامه داد: من با مسلمان رابطه دوستی خوبی دارم و با یکدیگر شوخی می‌کنیم. قبل از بازی محسن به من گفته بود اگر بازی کنم می‌ترکانم که همین اتفاق هم افتاد و برانکو در نیمه دوم او را بازی داد و مسلمان هم با یک پاس گل عملکرد خوبش را نشان داد.

پس از بازی زمانی که من از پله‌ها به بالا می رفتم به محسن مسلمان رسیدم و بدون این که متوجه شوم او در حال‌ پخش زنده اینستاگرام است، لفظی را به کار بردم که منظور من عملکرد خوب مسلمان در زمین بود. یعنی می‌خواستم به محسن بگویم در زمین ترکاندی که آن لفظ را به کار بردم اما متاسفانه پس از این اتفاقات در صفحات مجازی آن فیلم را پخش کردند و گفتند من این لفظ را خطاب برانکو به کار برده‌ام، چرا که گفته می‌شود برانکو مشکلاتی با مسلمان دارد که اگر این مشکلات وجود داشته باشد به من ارتباطی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد شوخی کردن با برانکو ایوانکوویچ را داشته است یا نه، عنوان کرد: نه، من اصلاً با آقای برانکو شوخی ندارم. ماجرا این بود که مسلمان قبل از بازی از من خواهش کرد که از برانکو بخواهم در این بازی به میدان برود. او تأکید داشت که اگر به میدان برود حتماً درخشش خواهد داشت، چرا که انگیزه دارد. حقیقتش من این موضوع را به برانکو نگفتم، چرا که او ترکیب تیمش را مشخص کرده بود و قبل از بازی به یکباره دست به تغییر ارنج نمی‌زند. مسلمان با نظر خود برانکو در این بازی به میدان رفت و توانست یک پاس گل هم بدهد که من در پایان بازی به نوعی خواستم از مسلمان تعریف کنم و به او بگویم که همان شد که تو گفتی. در واقع منظور من از به کار بردن آن جمله این بود که به مسلمان بگویم «دیدی به زمین رفتی و خوب کار کردی».

مترجم برانکو در این‌باره اضافه کرد: متأسفانه یکسری هم مدعی شده‌اند که منظورم من از به کار بردن آن جمله این بوده است که به برانکو توهین کنم. برای چه باید به برانکو که این‌قدر رابطه خوبی با وی دارم و سه سال است از کنارش نان می‌خورم، توهین کنم؟ نمی‌دانم از روی بدخواهی این مسائل را مطرح می‌کنند یا هدف دیگری دارند.

نیک‌سیرت در مورد اینکه آیا در مورد اتفاق رخ داده با برانکو صحبت کرده است یا نه، تصریح کرد: بله ماجرا را برای برانکو توضیح دادم. او واکنشی نشان نداد. برانکو بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که بخواهد به خاطر این مسائل علیه من موضع بگیرد.

وی در پایان راجع به اینکه آیا به خاطر این اتفاق به کمیته اخلاق یا باشگاه پرسپولیس احضار شده است، خاطرنشان کرد: با من در این مورد تماسی از سوی باشگاه یا کمیته اخلاق گرفته نشده است. من آمادگی این را دارم که هر جا لازم باشد رفته و توضیح دهم که ماجرا اصلاً آن‌طور که برخی عنوان می‌کنند، نبوده است.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *