خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / بحث سرپرستی‌ام در پرسپولیس مطرح نیست و فقط کارهی مربوط به سرپرستی را انجام می‌دهم

بحث سرپرستی‌ام در پرسپولیس مطرح نیست و فقط کارهی مربوط به سرپرستی را انجام می‌دهم

پرسپولیس نیوز :

جانشین موقت افشین پیروانی گفت که بحث سرپرستی‌اش در باشگاه پرسپولیس مطرح نیست و تنها برای انجام کارهای مربوط به این پست از سوی گرشاسبی مأموریت یافته است.

حسین خبیری درباره اینکه گفته می‌شود جایگزین افشین پیروانی در پرسپولیس شده است،‌ اظهار داشت: بحث سرپرستی من در پرسپولیس وجود ندارد و من به این سمت انتخاب نشده‌ام. از آنجایی که افشین پیروانی از سوی فدراسیون فوتبال محروم شده بود، برای اینکه خللی در کارهای مربوط به امور سرپرستی تیم به وجود نیاید، آقای گرشاسبی از من خواست به‌عنوان نماینده ایشان در کنار تیم حضور داشته باشم.

وی در ادامه افزود: در ۱۰ روزی که پرسپولیس دو بازی رفت و برگشت با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا دارد، امور مربوط به سرپرستی را انجام می‌دهم تا خللی در کار به وجود نیاید.

خبیری با بیان اینکه با توجه به مقررات و اینکه اسمش در لیست پرسپولیس رد نشده است، نمی‌تواند روی نیمکت این تیم در دو بازی با الجزیره حضور داشته باشد، خاطرنشان کرد: همراه تیم به امارات می‌روم و در کنار تیم خواهیم بود و تلاش می‌کنم در فاصله ۱۰ روزه تا پایان فصل فوتبالی برای پرسپولیس، کارهای مربوط به سرپرستی را انجام دهم تا مشکلی در این راه گریبان‌گیر تیم نباشد.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *