خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / با پرسپولیس مذاکره کرده‌ام اما هیچ چیز قطعی نیست/ تراکتورسازی گفته باید به ماشین‌سازی بروی، مگر من بَرده‌ام!

با پرسپولیس مذاکره کرده‌ام اما هیچ چیز قطعی نیست/ تراکتورسازی گفته باید به ماشین‌سازی بروی، مگر من بَرده‌ام!

پرسپولیس نیوز: بازیکن سابق تیم تراکتورسازی اعلام کرد مذاکراتی را با تیم پرسپولیس داشته اما هیچ چیز هنوز قطعی نشده است.

یوسف سیدی درباره شایعاتی که در مورد پیوستنش به پرسپولیس مطرح شده، اظهار داشت: من این موضوع را تکذیب می‌کنم. هیچ‌وقت نگفتم با پرسپولیس قرارداد بسته‌ام و چنین خبری هم نیست. من مدیر برنامه دارم و او در حال مذاکره با چهار، پنج تیم است و یک پیشنهاد خوب هم از یک تیم قطری دارم. به امید خدا تا چند وقت دیگر تیم جدیدم را انتخاب می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاً مذاکره‌ای با پرسپولیس داشته است یا خیر؟ گفت: بله، صحبت شده اما هیچ چیز قطعی و صد درصد نیست.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد در پرسپولیس بازی کند، عنوان کرد: هیچ بازیکنی نیست که دوست نداشته باشد در پرسپولیس بازی کند. پرسپولیس تیم بزرگ و پر طرفداری است و من هم دوست دارم در این تیم بازی کنم.

یوسف سیدی درباره «دلایل کنار گذاشته شدنش از تیم تراکتورسازی و اینکه آیا قراردادش را به طور قانونی با این تیم فسخ کرده یا خیر؟» گفت: در ابتدای فصل از سمت باشگاه تراکتورسازی با من تماس گرفتند که به این تیم بیا و کلی هم اصرار کردند. من آن زمان در گسترش فولاد حضور داشتم و به طور ثابت هم بازی می‌کردم. آنها پیشنهاد دادند من هم قبول کردم، در اردوی ترکیه و دو بازی اول لیگ هم بازیکن ثابت بودم، اما نمیدانم چرا یک دفعه به من گفتند دیگر در تمرینات شرکت نکن. هیچ دلیلی هم برایم ذکر نکردند. خدا را شکر همه مرا به لحاظ فنی واخلاقی می‌شناسند. باشگاه تراکتورسازی باید دلیل کنار گذاشتن من را بگوید،‌ حتی کمیته انضباطی این باشگاه هم هیچ چیز به من نگفت.

وی افزود: باشگاه تراکتورسازی به من گفته باید به ماشین‌سازی بروی، مگر من بَرده‌ام! یعنی چه باید به ماشین‌سازی بروی،‌ من اصلا دوست ندارم این کار را بکنم! الان باید یک نفر به من پاسخگو باشد، نه پولم را داده‌اند و نه رضایت‌نامه‌ام را. چرا با آینده یک جوان بازی می‌کنند؟ الان هم من از تراکتوسازی به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده‌ام تا وضعیتم روشن شود. صد درصد هم برگه رضایت‌نامه‌ام را خواهم گرفت،‌ چون در قراردادم بندی وجود دارد که اگر پولم را تا هفته پنجم نگیرم و بازی هم نکنم،  می‌توانم یک طرفه فسخ کنم. این نامردی است، اگر مرا نمی‌خواهید چرا با آینده من بازی می‌کنید؟
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *