خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می‌کنیم/ حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود

با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می‌کنیم/ حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد این تیم در دیدار شب گذشته مقابل الدحیل قطر کمترین حقش دستیابی به نتیجه تساوی بوده است.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی که داشتند باعث امیدواری و افتخار بودند و شکی نیست که تساوی حداقل حق آنها از بازی رفت بود.

وی ادامه داد: همه هواداران و کارشناسان استحضار دارند که پرسپولیس از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم بوده است و در این شرایط چهار بازیکن کلیدی‌اش هم جدا شدند. نفرات جدید هم با توجه به منع قانونی نتوانستند جایگزین شوند و همه می‌دانند که چنین موقعیتی چقدر دشوار است.

گرشاسبی عنوان کرد: پرسپولیس در این وضعیت به مصاف تیمی رفته است که ارزش قرارداد یکی از بازیکنانش به اندازه بودجه یک فصل تیم پرسپولیس است. تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی مردانه در میدان حاضر شد و با اینکه در خانه حریف بازی می‌کرد، در بسیاری از لحظات بازی، توپ و میدان را در اختیار داشت و حق ما بود که حداقل تساوی بگیریم. به امید خدا در بازی برگشت با حضور خیل عظیم هواداران بتوانیم نتیجه قابل قبول و مورد نیاز را ضمن ارائه یک فوتبال دیدنی بگیریم.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: بچه‌های ما هم در این بازی سربلند بودند و جا دارد در اینجا از تلاش بازیکنان و درایت و تدبیر کادرفنی و دیگر عوامل تیم تشکر و قدردانی کنیم.

گرشاسبی همچنین با اشاره به انتشار بعضی مطالب در تفسیر صحبت‌هایش، درباره طلبکاران و ارتباط دادن آن به موارد خاص چون موضوع علی دایی با تأکید گفت: متأسفانه بعضی رسانه‌ها تلقی و تحلیل خود از مسائل و صحبت‌ها را به نادرست به باشگاه انتساب می‌دهند و در این مورد هم برای خودشان نشسته‌اند و به تحلیلی رسیده‌اند که نتیجه آن می‌تواند ایجاد حاشیه برای پرسپولیس و ایجاد درگیری و اختلاف بین عوامل مختلف باشد.

وی تصریح کرد: این در شرایطی است که ما به‌ویژه در مورد آقای علی دایی، نشست‌های صمیمانه‌ای با نمایندگان وی داشته‌ایم که به توافق‌های خوبی هم رسیده‌ایم. براساس این توافق‌ها، ما قسط اول از مطالبات ایشان را هم پرداخت کردیم، ولی متأسفانه با توجه به بروز تنگناهای مالی تا این لحظه نتوانستیم قسط بعدی را پرداخت کنیم. البته درصدد  آن هستیم با حل مشکلات مالی، ادامه این توافق را انجام داده و بدهی را رفع کنیم. بر همین اساس، اعلام می‌کنیم هر برداشتی غیر از این، تلقی خود افراد بوده و انتساب آن به باشگاه، کذب است. این موارد جنبه شخصی داشته و مورد تأیید باشگاه نیست.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *