خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال فردا مشخص می‌شوند

اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال فردا مشخص می‌شوند

پرسپولیس نیوز : اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص قرار است در مورد مسائل اجرایی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و نوع قراردادهایی که منعقد شده تحقیق کنند.

سید صادق طباطبایی نژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: اعضای هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان از رییس مجلس حکم گرفته اند و قرار است فردا اعضای هیات رییسه آن هم مشخص شده و سپس تحقیق و تفحص با جلسات مستمر انجام شود.

عضو هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه تحقیق و تفحص بیشتر از باشگاه های پرسپولیس و استقلال انجام خواهد شد اظهار داشت: پس از تعیین هیات رییسه موضوعات مختلف اداری و مالی این دو باشگاه در یک دهه اخیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه تحقیق و تفحص از دو باشگاه بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد توضیح داد: این تحقیق و تفحص با مبنای امور اداری، مالی و اجرایی محقق خواهد شد و در صورت تخطی از قوانین باید اصلاحات لازم صورت گیرد چرا که هدف از تحقیق و تفحص اصلاح امور است.

نماینده مردم اردستان با بیان اینکه این دو باشگاه در یکی دو سال اخیر انتظارات هواداران را برآورده کرده اند تصریح کرد: آنچه در این هیات مورد نظر است نتایج نیست بلکه در مورد مسائل اجرایی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و نوع قراردادهایی که منعقد شده تحقیق و تفحص انجام خواهد شد.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *