خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / استقلال در بازی برگشت جبران می‌کند/ ذوب‌آهن حریف هواداران نمی‌شود

استقلال در بازی برگشت جبران می‌کند/ ذوب‌آهن حریف هواداران نمی‌شود

به گزارش سایت هواداری استقلال ۲۴ به نقل از گزارشگر مهر، آبی پوشان تهران در حالی دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی را با شکست در برابر ذوب آهن پشت سر گذاشتند، که کمتر از یک هفته فرصت دارند تا خود را برای دیدار برگشت در برابر این تیم آماده کنند.

شاگردان شفر برای گذر از این مرحله باید لااقل ۲ بار در ورزشگاه آزادی موفق به باز کردن دروازه حریف شوند. آن هم منوط به این که دروازه‌اشان بسته بماند.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت این تیم در گفتگو با سایت هواداری استقلال ۲۴ به نقل از گزارشگر مهر در خصوص این دیدار گفت: بازی خوبی را از آبی پوشان شاهد بودیم. واقعا استقلال در این بازی به هیچ وجه شایسته شکست نبود. در ابتدای بازی موقعیت های زیادی از دست رفت و در پایان بازی حسرت این موقعیت‌های از دست رفته را خوردیم.

اصغرخانی ادامه داد: در نیمه اول رشید مظاهری بهترین بازیکن زمین بود و موقعیت‌های زیادی را از مهاجمان استقلال گرفت. هر دروازه‌بانی به جای مظاهری بود آبی پوشان لااقل در نیمه نخست با اختلاف دو گل بیرون می آمدند. اما مظاهری همه هنر خود را به خرج داد تا تیمش بدون گل خورده به رختکن برود.

وی افزود: در نیمه دوم نوبت به هنرنمایی رحمتی رسید و رحمتی چندبار با واکنش های خوبش دروازه تیم را حفظ کرد. البته از رحمتی چیزی هم غیر از این انتظار نداریم. 

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه به آسیب دیدگی‌های بازیکنان استقلال در این بازی اشاره کرد و گفت: غیبت تیام و آسیب دیدگی شجاعیان و پس از آن ابراهیمی کار را برای استقلال سخت تر هم کرد. اما بهرحال این بازی گذشته و باید به بازی برگشت فکر کرد و فقط روی این بازی تمرکز کرد.

هافبک پیشین آبی‌ها گفت: گرچه برای بازی برگشت هم شجاعیان را نخواهیم داشت و بعضی از بازیکنان دیگر هم به دلیل آسیب دیدگی هایی که داشتند در شرایط آرمانی نیستند، اما باید شفر با تمرکز زیاد از همه داشته هایش استفاده کند و این یک بازی آخر را به خوبی و خوشی به پایان برساند. البته نقش هواداران استقلال هم در این راه زیاد است. شاید ذوب آهن حریف تیم استقلال شود اما مطمئنا به راحتی حریف هواداران آن نخواهد شد. 

اصغرخانی گفت: ذوب آهن تیم باتجربه و خوبی است که از مربی کاربلدی سود می برد. نتیجه گرفتن در این بازی به راحتی میسر نیست و تمرکز زیادی می طلبد. 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *