خانه / ویژه استقلال و پرسپولیس / احمدزاده در راه ترکیه/ احتمال تغییر مسیر از وروتسواف به استانبول

احمدزاده در راه ترکیه/ احتمال تغییر مسیر از وروتسواف به استانبول

پرسپولیس نیوز: بازیکن فصل گذشته تیم پرسپولیس که با تیمی از کشور لهستان پیش قرارداد امضا کرده، قصد دارد در سفر به ترکیه پیشنهادهایی که از این کشور دارد را هم بررسی کند.

فرشاد احمدزاده بازیکن دو، سه فصل اخیر تیم فوتبال پرسپولیس که قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده و بازیکن آزاد به حساب می‌آید، به دنبال لژیونر شدن است و می‌خواهد فوتبالش را در خارج از کشور دنبال کند، به همین دلیل در چند وقت اخیر صحبت‌هایی مبنی بر رفتن این بازیکن به لیگ قطر، لیگ بلژیک و… مطرح شد، اما درنهایت این بازیکن با تیم شلاسک وروتسواف از کشور لهستان پیش قراردادی امضا کرد. این پیش قرارداد امضا شد تا در صورت توافق نهایی، طرفین قرارداد اصلی را امضا کنند.

احمدزاده درحالی قرارداد خود را با این تیم امضا کرده که در صورتی‌که در کشور لهستان به میدان برود، اولین بازیکن ایرانی خواهد بود که در این لیگ بازی کرده است اما به نظر می‌رسد این بازیکن از حضور در لیگ لهستان پشیمان شده و قصد دارد فوتبال خود را در کشور دیگری دنبال کند. به نظر می‌رسد مسائل مالی در این تصمیم گیری بی تاثیر نبوده است. هر چند که لیگ ترکیه در سال‌های اخیر پیشرفت قابل توجهی هم داشته و کوچ بازیکنان بزرگ فوتبال به لیگ این کشور در تصمیم جدید احمدزاده بی تاثیر نیست. امروز این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرم خود جدایی خود را از تیم پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد.

در این خصوص احمدزاده با پیشنهاد‌هایی از سوی چند تیم ترکیه‌ای روبه‌رو شده و در سفری که به این کشور دارد، قصد دارد شرایط تیم‌های خواهانش را در این کشور اروپایی بررسی کند. البته موضوع جالب توجه این است که این بازیکن قراردادی با تیم شلاسک وروتسواف لهستان پیش قرارداد امضا کرده اما حالا قصد دارد به لیگ معتبرتری نسبت به لیگ لهستان برود.
لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

گزارش تمرین پرسپولیس/ مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار شاگردان برانکو

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر سایپا را امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *